Яким повинен бути одяг

 

Яким повинен бути одяг
При купівлі одягу для дітей недосвідчені дорослі доволі часто роблять багато помилок. Деякі речі дарують малюкові друзі та знайомі батьків, які зазвичай обирають для дитини скоріше яскраве, ніж практичне. Дитячий одяг також дуже сильно підкорюється моді, як і одяг для дорослих, але ж, незалежно від питань смаку і моди, залишаються в силі чіткі критерії, яким він повинен відповідати.
Насамперед, одяг для малюків повинен надавати дитині свободу руху. Просторий, зручний покрій і натуральні, приємні для шкіри малюка, повітряпроникаючі тканини краще за все підійдуть для цього. Синтетичних матеріалів дитячий одяг повинен уникати, бо вони можуть викликати подразнення шкіри і, навіть, алергію. Бажаючи одягти свого янголятка якнайкрасивіше, батьки забувають про головне. Батьківська гордість, звичайно, заслуговує розуміння, однак все ж не треба забувати про зручність і комфорт для дитини.
Інша, доволі розповсюджена помилка, полягає в тому, що дітей занадто сповивають – бідненькі крихітки потіють і почувають себе затисненими. Однак, ще наші бабусі казали: „Краще трохи прохолодно, ніж занадто тепло”.
Придбаний дитячий одяг перед одяганням повинен бути випраний, краще за все дитячим милом або спеціальним дитячим порошком. Також ми не радимо використовувати для прання відбілювач.
• Дитячий одяг ви можете прати руками або в машині, але завжди окремо від одягу членів родини.
• Застосовуйте для прання тільки м′які миючі засоби, які не містять агресивних або відбілюючих засобів. Краще за все користуватись спеціальним дитячим милом або пральним порошком для дитячого одягу.
• Не використовуйте засоби для виведення плям, пом′якшувачі та інші добавки. Вони можуть викликати подразнення чутливої шкіри малюка.
• При пранні брудного одягу руками, велику увагу звертайте на ретельне полоскання, уважно слідкуйте, щоб на ньому не залишилось жодного сліду від миючого засобу.
• Прасувати дитячу білизну потрібно гарячою праскою.
Гардероб новонародженого не повинен бути занадто об'ємним, адже дитинка зростає дуже швидко. Влітку потрібні сорочки, маєчки, трусики й панамки, пісочники, костюмчики. Взимку – фланелеві сорочки з довгими рукавами, довгі штанці, декілька теплих речей для прогулянок і, обов’язково, тепла шапочка. В прохолодну погоду краще одягати декілька легких речей одна на одну, ніж одну – дуже важку, теплу. Уникайте складних застібок, велику кількість мережив, стрічок тощо. Застібки повинні бути безпечними для дитини. Ідеально, якщо одяг має пласкі кнопки, зав′язки із тканини або застібки на тесьмі – „липучке”, якщо вона гарно пришита і колючі частини не торкаються шкіри малюка. Гудзики на дитячому одязі не повинні бути занадто великими й пласкими і знаходитись на спині, щоб малюк не міг до них дотягнутися.
Дехто із майбутьніх батьків під тиском стародавніх забобонів не купує придане для свого малюка заздалегідь. На наш погляд такі забобони не мають ніякого реального підгрунтя, що було багаторазово перевірено. І дуже не гарно, коли у найвідповідальніший момент не буде під рукою найбільш необхідних речей.
Гардероб новонародженого буде залежати, у першу чергу від пори року, від того будете ви чи ні користуватися одноразовими підгузниками, сповивати дитину чи використовувати одяг. Отже, ми пропонуємо вашій увазі список необхідних речей малюкові:
1. Необхідно мати 6-8 бавовняних льоль із зав′язками попереду або позаду, декілька сорочок з довгими рукавами із фланелі, які заправляються в повзунки.
2. Декілька (6-8) повзунків, якщо маєте намір одягнути малюка одразу після виписки із пологового будинку.
3. Якщо маєте намір сповивати немовля, але використовувати одноразові підгузки, то 6-8 хлопчатобумажних пелюшок та 6-8 баєвих пелюшок. Якщо не плануєте використовувати одноразові підгузники, тоді ця кількість збільшується в 2-3 рази. Розмір пелюшок 100×100см, дозволяєеться і більше.
4. Слід мати 2 чепчики, 2 пари пінеток, 2 пари чарапушок, шкарпетки та шапочку із зав′язками.
5. Радимо купити декілька боді, вони дуже зручні для малюка – дозволяють дуже легко і зручно міняти підгузники, вони не вибиваються з повзунків або зі штанців.
6. Тепла пелюшка з капюшоном для сповивання малюка після купання, декілька рушників для ванни.
7. Для літнього періоду радимо придбати декілька костюмчиків на „вихід”, а якщо ви збираєтесь малюка сповивати , то не забудьте красивий куточок (нарядна пелюшка з вишитим кутиком), котрий буде виглядати з під ковдри.
8. Легка ковдра та спальний мішок, або ковдра-конверт.
9. В холодну пору року до цього переліку треба додати ковдру із хутра, конверт зі сентипону або комбінезон, хутряні кофточки – 2-3 штуки, декілька теплих шапочок, хутряних шкарпеток, рукавичок. Пам'ятайте, що ваш малюк буде дуже швидко зростати, тож радимо купувати одяг в декількох розмірах.
Зверніть увагу!
Перший рік життя малюка потрібно носити білизну та одяг із натуральних матеріалів. Обираючи одяг для новонародженого, пам′ятайте: він повинен бути не тільки яскравим та красивим, але й безпечним для дитини.

За даними сайту http://www.nemovlyatko.com.ua/


Создан 10 фев 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Интернет магазины - рейтинг TopShops.com.ua. Интернет магазин - отзывы потребителей Український рейтинг TOP.TOPUA.NET каталог сайтів